14 TB, 7200 об/хв, 512 MB, SATA III, 3.5", WD Red Pro, 265 Мбіт/сек, 10 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WD142KFGX |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Сірія) | WD Red Pro |
| Мoдель | 3.5" 14TB |
| Об'єм | 14 TB мл |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 512 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об./хв |
| Швидкість передавання даних | 265 Мбіт/с |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | швидкі, з великою місткістю |
| Форм-фактор | 3.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 887 ₴


