Must PV18-5248PRO — це гібридний сонячний інвертор, який може здійснювати живлення навантаження без акумулятора. У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, може подаватися в мережу або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Пріоритети зарядки АКБ та подачі електроенергії споживачам задаються налаштуваннями інвертора. Таким чином, забезпечується безперебійне подання електроенергії до споживачів. Гібридні інвертори Must PV18-5248PRO чудово підходять для заміських будинків та великих офісних приміщень. Ними можна захищати комп'ютери, сервери та котли опалення.
Сфери застосування інвертора Must PV18-5248PRO:
- сонячні електростанції;
- джерела безперебійного живлення;
- джерела резервного електроживлення;
- інші сфери застосування.
Тип батарей, що підключаються:
- літієві,
- свинцево-кислотні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PV18-5248PRO |
| Вага | 11 кг |
| Захист від | коротке замикання, перевантаження |
| Габарити | 272 х 355 х 100 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діапазон вхідної напруги (MPPT) | 170 - 280 В |
| Діапазон робочих температур | 0- +50 °C |
| Кількість MPP трекерів | 1 |
| Максимальна сила струму | 60 А |
| Максимальна ефективність (ККД) | 93% |
| Мoдель | PV18-5248PRO, 48V, 5200W |
| Потужність інвертора (активна) | 5.2 кВт |
| Потужність інвертора (повна) | 5.2 кВ·А |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Відносна вологість | 5-95% відносної вологості (без конденсації) |
| Охолодження | конвекція |
| Під'єднання до мережі | 1 фаза |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип інвертора | гібридний |
- Ціна: 26 168 ₴



