
Комп'ютер ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHI300002 / Core 3 100U 15W/Intel Arc graphics/no RAM/no Storage/Intel Wi-Fi 7
27 130 ₴
26 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: 925489-01-KH
ASUS NUC 15 Pro
Відчуйте майбутнє обчислювальних технологій з ASUS NUC 15 Pro — елегантним міні-ПК, що ідеально підходить для офісної роботи та обчислень на периферії. Оснащений новітнім процесором Intel Core Ultra із пам’яттю DDR5 6400 МГц та графікою Intel Arc, ASUS NUC 15 Pro забезпечує неперевершену швидкість і ефективність у корпусі з матовою текстурою, стійкою до подряпин.
Покращена безпека, спрощене керування
У світі гібридної роботи безпека важлива як ніколи. Завдяки Intel vPro та Intel Platform Trust Technology (PTT) забезпечення захисту бізнес-процесів стало простішим та ефективнішим.
Інтеграція та розширення
Зменшуйте час простою з ASUS NUC 15 Pro, який має інноваційну конструкцію з шарніром і важільним механізмом для зручного та швидкого оновлення оперативної пам’яті чи накопичувача. Додаткові внутрішні роз’єми та аксесуари для розширення дозволяють налаштувати міні-ПК відповідно до потреб будь-якого бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 100U |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90AR00Q2-M00020 |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 |
| Вага (кг) | 0.62 |
| Тип | Неттопи |
| Зовнішні порти та роз'єми | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 2 х HDMI, 2 х Thunderbolt, 3 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45 |
| Можливість кріплення VESA | Немає |
| Вбудована вебкамера | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота, мм | 54 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина, мм | 112 |
| Додатково | Kensington lock slot, M2 слот, з кабелем живлення |
| Кардридер | Немає |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 96 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | NUC 15 Pro RNUC15CRHI300002 / Core 3 100U 15W/Inte |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | ASUS NUC |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Обсяг оперативної пам'яті | без ОЗП |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Підтримка Boost режиму | Да |
| Дротова мережа (LAN) | 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Виробник чипа відеокарти | Intel |
| Розташування блока живлення | зовнішній адаптер живлення |
| З підсвіткою | Немає |
| Серія процесора | Intel Core 3 |
| Стандарт пам'яті | PC5-41600 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип ПК | Barebone системи |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | 1 х M.2 slot, без накопичувача |
| Пристрої введення в комплекті | Немає |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.7 |
| Частота пам'яті | 5200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 1.2 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 117 |
- Ціна: 26 316 ₴









