20 GB, 7200 об/хв, 512 MB, SATA III, 3.5", Exos X22, 285 МБ/сек, напрацювання на відмову 2.5 млн. годин, 10 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST20000NM001E |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інше | наработка на отказ 2.5 млн. часов |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Сірія) | Exos X22 |
| Мoдель | 3.5" 20TB |
| Об'єм | 20 GB мл |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 512 MB |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об./хв |
| Швидкість передавання даних | 285 МБ/c |
| Середній час очікування | 4.16 мс |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | швидкі, з великою місткістю |
| Форм-фактор | 3.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 764 ₴


