
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i3-N300, 8GB, F512GB, WiFi, кл+м (8T2Z6ES)-Гарантія!
27 408 ₴
- Немає в наявності
- Код: 802184-01-KH
Стильний та простий в розгортанні моноблок HP ProOne 240 G10 – це багатофункціональний пристрій, який чудово підходить як для офісної чи домашньої роботи, так і для кіосків самообслуговування, стійок реєстрації чи кас в торговому центрі.
Надійний процесор Intel Core 13-го покоління, швидка оперативна пам’ять та твердотільний накопичувач об’ємом 512 ГБ дозволяють ефективно працювати багатозадачному режимі.
Full HD екран з IPS матрицею відтворює насичене реалістичне зображення при куті огляду 178°. Вузькі з трьох сторін рамки не забирають корисний простір, а антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть при яскравому освітленні. HDMI вихід та чотири USB Type-A порти дозволяють підключити усе необхідне обладнання.
Бездротові технології Wi-Fi 6 та Bluetooth забезпечують швидкий обмін даними як в мережах так і з периферійними пристроями. Моноблок також оснащений портом RJ-45.
Висувна 5-ти МП веб-камера, вбудовані динаміки та мікрофон значно спрощують співпрацю з колегами та роблять моноблок HP ProOne 240 G10 зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів.
Заощаджуйте свій час та оптимізуйте роботу, використовуючи додатки HP - отримуйте необхідні оновлення через службу підтримки HP Support Assistant, здійснюйте швидкий бездротовий обмін даними із програмним забезпеченням HP QuickDrop.
Моноблок HP ProOne 240 G10 укомплектовано дротовими клавіатурою та мишею HP 125.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | N300 |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8T2Z6ES |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC3274 |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3 |
| Вага (кг) | 5.37 |
| Тип | Моноблоки |
| Зовнішні порти та роз'єми | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 1 х Audio combo port, 1 х HDMI, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x RJ45 |
| Можливість кріплення VESA | Немає |
| Вбудована вебкамера | 5 Mp |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Висота, мм | 419 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина, мм | 183.7 |
| Кардридер | Немає |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Мoдель | 240 G10 AiO / i3-N300, 8GB, F512GB, WiFi, кл+м |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | HP All in One |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без DVD |
| Дротова мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Виробник чипа відеокарти | Intel |
| Розташування блока живлення | зовнішній адаптер живлення |
| З підсвіткою | Немає |
| Серія процесора | Intel N |
| Сікет | 1264 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | Моноблок |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип поверхні | антивідблискова |
| Тип екрана | звичайний |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура, дротова миша |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 3.8 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 540.6 |
- Ціна: 27 408 ₴



