GC-B509SESM - холодильник LG з технологією Door Cooling+. Інверторний Лінійний Компресор. Складана полиця. Зона свіжості FRESH Balancer та FRESH Converter.Технологія Smart ThinQ™ з керуванням через WiFi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Артикул | GC-B509SESM |
| Вага | 75 кг |
| Висота | 203 см мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 68.2 см |
| Річна витрата електроенергії | 260 кВт/год |
| Дверні кошики | 4 шт. |
| Додатково | лоток для яєць, складана полиця |
| Додаткові функції | перевішування дверей, експрес охолодження, експрес-заморожування, віддалене керування через wifi, багатопотокова система охолодження multi air flow, інтелектуальна система діагностики smart dignostics, дверна сигналізація, fresh zone, doorcooling+ |
| Кліматичний клас | N (+16°C до +32°C), SN (+10°C до +32°C), ST (+16°C до +38°C) |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Мoдель | GC-B509SESM |
| Потужність заморожування (за 24 год) | 12 кг |
| Загальний об'єм холодильника | 384 л |
| Обладнання | полиця для пляшок, форма для льоду, контейнер для овочів |
| Корисний об'єм морозильної камери | 107 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 277 л |
| Полиця для пляшок | у дверях |
| Полиці холодильної камери | 4 шт |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost | холодильне +брозильне відділення |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | No Frost, вузькі, з морозильною камерою, з великою морозильною камерою, вбудовані великі, великі |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип холодильника | двокамерні |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Функція перенавішування дверей | Да |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 59.5 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 222 ₴










