-3%

Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro 4103fdw з WiFi (2Z629A)-Гарантія!
30 127 ₴
29 223 ₴
- Готово до відправки
- Код: 799314-01-KH
+380 (67) 397-92-78
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підключіть принтери HP. Надійні функції та інтелектуальні інструменти допомагають вашим співробітникам робити більше, де б вони не знаходилися. Максимально збільште продуктивність свого офісу за рахунок покращеного управління ІТ, неймовірно високої швидкості друку, високої продуктивності та сканування.
Підтримуйте свою динамічну робочу групу за допомогою цього високошвидкісного інтелектуального принтера, що ідеально підходить для 10 користувачів. Робіть більше за допомогою інтелектуальних функцій підвищення продуктивності та простих ярликів, доступних у програмі HP Smart у будь-якому місці та в будь-який час. Підключайтеся і скануйте безпосередньо на пристрій.
Автоматизуйте, щоб досягти більшого. Прості ярлики дозволяють вашим співробітникам виконувати багатокрокові завдання одним дотиком. Легко налаштовуйте парк принтерів HP, підключених до хмари, та керуйте ними, де б вони не були, за допомогою єдиної веб-панелі керування – Smart Admin. Завдяки надійним функціям підключення та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери завжди готові до роботи.
Підтримуйте свою динамічну робочу групу за допомогою цього високошвидкісного інтелектуального принтера, що ідеально підходить для 10 користувачів. Робіть більше за допомогою інтелектуальних функцій підвищення продуктивності та простих ярликів, доступних у програмі HP Smart у будь-якому місці та в будь-який час. Підключайтеся і скануйте безпосередньо на пристрій.
Автоматизуйте, щоб досягти більшого. Прості ярлики дозволяють вашим співробітникам виконувати багатокрокові завдання одним дотиком. Легко налаштовуйте парк принтерів HP, підключених до хмари, та керуйте ними, де б вони не були, за допомогою єдиної веб-панелі керування – Smart Admin. Завдяки надійним функціям підключення та інтелектуальним інструментам керування ваші принтери завжди готові до роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2Z629A |
| Вага | 12,6 кг |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 900 аркушів |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Гарантія, міс | 12 |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Кількість лотків для подавання | 2 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 50 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Мішковий обсяг друку | 10000 стор |
| Мoдель | LaserJet Pro 4103fdw з WiFi |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 1024 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2.7" |
| Щільність паперу | 60 - 105 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows, Mac OS, Chrome OS, Android, iOS |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4, A5, A6, B5, DL, Executive, Legal, Letter, Monarch |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | W1510A |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 3 в 1, бездротові, зі сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1000 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 223 ₴


