
Комп'ютер Lenovo A100 AiO / i3-N305, 16, 512, WKM (F0J60047UO)-Гарантія!
28 753 ₴
- Немає в наявності
- Код: 902122-01-KH
+380 (67) 397-92-78
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
23.8, 1920 x 1080 (Full HD), Intel Core i3, N305, 8 ядер, 8 потоків, Частота, ГГц - 0.8, Частота Boost, ГГц - 3.8, SOC, GPU - вбудована, UHD Graphics, RAM - 16 ГБ, SSD - 512 GB, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, 1 х Audio combo port, 2 x USB 2.0, 1 х HDMI, 2 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45, бездротова клавіатура, бездротова миша, PSU - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | N305 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F0J60047UO |
| Аудіоконтролер | HDA (High Definition Audio) |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Вага (кг) | 4.3 |
| Тип | Моноблоки |
| Зовнішні порти та роз'єми | 1 х Audio combo port, 1 х HDMI, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen2, 1 x RJ45 |
| Можливість кріплення VESA | Немає |
| Вбудована вебкамера | HD 720p |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Висота, мм | 422.78 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина, мм | 185 |
| Додатково | Kensington lock slot, M2 слот, регулювання нахилу |
| Кардридер | Немає |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 1 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Мoдель | A100 AiO / i3-N305, 16, 512, WKM |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Lenovo All in One |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| потужність динаміків | 2 х 2 Вт |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Підтримка Boost режиму | Да |
| Дротова мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Виробник чипа відеокарти | Intel |
| Розташування блока живлення | зовнішній адаптер живлення |
| З підсвіткою | Немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сікет | 1264 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Тип екрана | звичайний |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Пристрої введення в комплекті | бездротова клавіатура, бездротова миша |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Колір | Світло-сірий |
| Частота у Boost, ГГц | 3.8 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 539.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 753 ₴









