Залишайтеся на зв'язку в будь-якому місці
Ноутбук ThinkPad E16 (16) — ідеальний вибір для сучасних професіоналів, оскільки завдяки акумулятору великої ємності здатний опрацювати без підзарядки протягом цілого дня. Він оснащений безліччю портів та роз'ємів, включаючи Intel Thunderbolt 4 та HDMI, та різними варіантами високошвидкісних засобів комунікації, включаючи модуль Intel Wi-Fi 6. Крім того, ThinkPad E16 (16) обладнаний повнорозмірною клавіатурою з цифровим блоком, що забезпечує комфортну роботу з великою кількістю числових даних далеко від офісу.
Продуктивний, але при цьому екологічний
Цей ноутбук серії ThinkPad не тільки підтримує широкі можливості для роботи та розваг. При проектуванні пристрою інженери Lenovo приділяли особливу увагу його екологічності.
Гарантія надійності та довговічності
Lenovo орієнтується при тестуванні на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб забезпечити ідеальне поєднання максимальної надійності та виняткової довговічності ноутбуків ThinkPad. Вони пройшли перевірку на відповідність вимогам 12 суворих стандартів та понад 200 перевірок якості. Ноутбуки ThinkPad будуть надійно працювати в найекстремальніших умовах, від арктичних снігів до запорошених бур. Проведені випробування підтверджують також стійкість до впливу несприятливих зовнішніх факторів (температура, тиск, пил, вологість та вібрація).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.81 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21JQS9VD00 |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.1 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Відеокарта | UHD Graphics 13th Gen |
| Висота | 19.85 мм мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 247.7 мм |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 47 Втч мА/год |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Заявлений час роботи (годин) | 7 |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 х USB 2.0, LAN (RJ-45), Thunderbolt, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Мoдель | ThinkPad E16 G1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без операційної системи |
| Особливості | українська клавіатура, заряджання від USB |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з великим обсягом пам'яті, 2025 року, до 30 000 грн, з великим екраном, з SSD-диском, для дому, для графічного дизайну |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | бізнес, для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Ширина | 356.1 мм см |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 33 756 ₴










