-3%

Кавомашина Philips Series 4400 LatteGo EP 4449/70 (EP4449/70)-Гарантія!
29 601 ₴
28 713 ₴
- Готово до відправки
- Код: 865129-01-KH
+380 (67) 397-92-78
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
тип управління - сенсорне, тип кави для використання - зерновий, мелений, потужність - 230 Вт, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EP4449/70 |
| Вага | 8 кг |
| Габарити | 1 x 24, 6 x 43, 3 см, 37 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 15 бар |
| Місткість контейнера для зерен | 275 г |
| Комплектація | піддон для збирання крапель, фільтр для води, тестова смужка для перевірки жорсткості води, мірна ложка, кришка для контейнера молока, кавомашина, контейнер для молока, інструкція |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Мoдель | Series 4400 LatteGo EP 4449/70 |
| Потужність | 230 Вт Вт |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | лате макіато, еспресо, холодні напої, ристрето, молочна піна, лате, кава crema, кава, капучино, гаряча вода, американо |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип кави, що використовується | зерновий, мелений |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 713 ₴




