ASUS Vivobook 15 X1504VA — ноутбук відомого бренду, який вирізняється вишуканістю та стилем. Також його перевагою стане збалансована ергономіка, адже завдяки цьому компактному та портативному пристрою ви зможете зручно та швидко виконувати задачі різного рівня складності.
Модель оснащена стандартним екраном розмірами 15,6 дюйма із високою роздільною здатністю 1920х1080 та матовим покриттям. Яскраве та якісне зображення сприятиме ефективності роботи та приємному відпочинку, а сертифікат TÜV Rheinland для догляду за очима забезпечить низький рівень синього світла, що знижує ризик напруги очей під час тривалих сеансів перегляду.
Потужність ноутбука забезпечує процесор Intel Core 5 120U, з яким ви отримаєте достатньо ресурсів для виконання робочих задач і проєктів. Кількості оперативної та вбудованої пам'яті вистачить для швидкої та ефективної роботи з використанням всіх можливостей приладу.
Для швидкого обміну даними з периферійними пристроями Vivobook 15 пропонує повний комплект інтерфейсів, серед яких один порт USB 3.2 Gen 1 Type-C, два USB 3.2 Gen 1 Type-A і роз'єм USB 2.0. Для підключення зовнішніх моніторів або проєкторів призначений відеовихід HDMI.
З вагою 1,7 кг Vivobook 15 X1504VA можна без проблем взяти з собою у подорожі або на відпочинок, а також він стане вірним помічником для студентів. Прилад досить тонкий, щоб непомітно поміститися в будь-який рюкзак, і досить легкий, щоб його щодень носити з собою.
ASUS Vivobook 15 X1504VA — трендовий ноутбук, з яким ви зможете легко виконати будь-яке завдання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90NB13Y1-M000Y0 |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Висота | 17.9 мм мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 232.5 мм |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 42 Втч мА/год |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х USB 2.0, Комбінований аудіороз'єм, HDMI, USB 3.2 Type-C, 2 х USB 3.2 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мoдель | Vivobook 15 X1504VA-BQ590 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без операційної системи |
| Особливості | підсвічування клавіатури, TPM-модуль |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Процесор | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з SSD-диском, 2024 року, до 30 000 грн, до 25 000 грн, ультрабуки, з великим обсягом пам'яті, для студента, для підлітків, для дому, для графічного дизайну |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Ширина | 359.7 мм см |
- Ціна: 31 925 ₴









