
POS-термінал Geos S1503RH J6412/8GB/256GB/6xUSB/2xRS232/Ethernet/1368x768 (GEOS POS S1503RH)-Гарантія!
31 837 ₴
- Немає в наявності
- Код: 778421-01-KH
+380 (67) 397-92-78
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип дисплея - резистивний, діагональ - 15.6", роздільна здатність - 1920 x 1080, об'єм оперативної пам'яті - 8 ГБ, ємність накопичувача - 256 ГБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEOS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GEOS POS S1503RH |
| Можливість під'єднання дод. пристроїв | дисплей покупця |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ | 15.6" |
| Місткість накопичувача | 256 ГБ |
| Інтерфейси | audio — 1 шт., HDMI, RJ-45, RJ11, RS232 — 2 шт., USB — 6 шт. |
| Мoдель | S1503RH J6412/8GB/256GB/6xUSB/2xRS232/Ethernet/136 |
| Модель процесора | Intel celeron j6412 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Живлення | 100 – 240 В |
| Підтримка ОС | Linux, Windows |
| Розміри | 387×200×315 мм |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип дисплея | резистивний |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 2.6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 837 ₴



