Кавомашина Saeco New Royal OTC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | New Royal OTC |
| Вага | 10 кг |
| Габарити | 46 х 39.8 х 28 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 15 бар |
| Ємність для засинання меленої кави | немає |
| Місткість контейнера для зерен | 600 г |
| Кількість роздаткових груп | 1 |
| Комплектація | тестова смужка для перевірки жорсткості води |
| Мoдель | New Royal OTC |
| Потужність | 1400 Вт Вт |
| Особливості | вбудована кавомолка |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | еспресо, лате, кава, гаряча вода, американо, капучино |
| Резервуар для води | 2, 5 л |
| Спосіб розміщення | окреміші, що |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для дому (бутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Функції | автоматичне очищення від накипу, автоматичне промивання пристрою, настроювання ступеня помелу, подання гарячої води, регулювання міцності кави |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 492 ₴








