Ідеальна в кожній деталі кавоварка KRUPS Intuition Experience+ забезпечить вас і ваших близьких смачною, ароматною кавою. Завдяки сенсорному дисплею SMART SCREEN ви можете інтуїтивно регулювати тип, розмір і навіть міцність кави на свій смак.
Бажаєте освіжитися?KRUPS Intuition Experience + приготує ідеальну каву з льодом, нітро-кавою або фраппе, яка додасть відчуття прохолоди та свіжості, коли вам буде потрібно.
KRUPS Intuition Experience+ запам'ятає ваші уподобання. Ви можете створити до 8 профілів користувачів, і кожен із них можна вільно персоналізувати.
Насолоджуйтесь смаком улюбленої кави у тишіБільше немає шуму під час приготування кави. Intuition Experience - сама тиха кавоварка від KRUPS.
Quattro ForceСистема Quattro Force оптимізує кожен етап процесу приготування еспресо для отримання безкомпромісної якості та смаку від зерна до чашки. Для кави, як від професійного баристи, не виходячи із дому.
Насолоджуйтесь різноманітністю кавиГотуйте унікальні кавові напої для зустрічі з друзями! QR-код з буклетом за оригінальними рецептами знаходиться в упаковці кавоварки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EA877D10 |
| Вага | 9.2 кг |
| Габарити | 44 х 40 х 24 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 15 бар |
| Ємність для молока | Да |
| Місткість контейнера для зерен | 250 г |
| Кількість роздаткових груп | 2 |
| Комплектація | ємність для молока, таблетки для очищення, тестер на жорсткість води, фільтр |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | EA877D10 |
| Потужність | 1550 Вт Вт |
| Особливості | можливість приготування двох чашок кави одночасно, можливість приготування молочної піни, можливість регулювання ступеня помелу, вбудована кавомолка, вбудована система обліку |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | капучино, лате, лате макіато, гаряче молоко |
| Резервуар для води | 3 л |
| Спосіб розміщення | окреміші, що |
| Країна виробництва | Франція |
| Сфера застосування | для дому (бутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Функції | автовимкнення, вибір обсягу порції, дисплей, регулювання міцності кави, регулювання температури, регулювання температури кави, лічильник порцій |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 31 924 ₴










