Особливості:
- Новий ударний гайковерт з високим крутним моментом і безщітковим двигуном забезпечує неймовірний крутний момент 1396 Нм і до 1898 Нм для «зриву».
- Ефективний безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність, продовжує термін служби інструменту та дозволяє значно вкоротити конструкцію.
- Яскравий білий світлодіод із функцією затримки для покращення видимості та функціональності.
- Тепер з регулюванням яскравості, так що ви можете приглушити або вимкнути світло відповідно до ваших уподобань.
- 4 режими роботи.
- Три швидкості обертання + 1 режим роботи: Режим низької швидкості - інструмент працює на зниженій швидкості вперед, щоб запобігти перетягуванню дрібних кріплень.
- У режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
- Режим середньої швидкості – інструмент працює із середньою швидкістю при швидкості вперед.
- У режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
- Режим високої швидкості - вперед та в режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
- Precision wrench - Допомагає запобігти надмірному затягуванню та зриву кріплення в режимі реверс.
- Розмір утримувача насадок 1/2 дюйма зі стопорним кільцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF900P2T |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | підсвічування робочої зони, реверс |
| Ємність акумулятора | 5 А·год мА/год |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | валіза, заряний пристрій, документація, гайковерт, 2 батареї |
| Крутний момент (високий) | 1396 Нм |
| Мoдель | 18 В XR Li-lon, 2*5Ah, кейс TSTAK |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Посадкове місце | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота ударів | 2200 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 2300 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 395 ₴





