15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, 250nits, Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Home, 65 Втг, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, TPM модуль, 1.57 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S151-133416512SWH |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Веб-камера | WEB-Camera 2 MP |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Висота | 16.9 мм мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 228.4 мм |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 65 Втч мА/год |
| Заявлений час роботи (годин) | 10 |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 х USB Type-C, Комбінований аудіороз'єм, HDMI, LAN (RJ-45), 1 х USB 3.2, 1 х USB 2.0 |
| Кардридер | Card-reader |
| Мoдель | Iron S151 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Особливості | підсвітка клавіатури, сканер відбитків пальців, TPM-модуль |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Vinga Iron |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | добрі, до 50000 грн, до 40000 грн, 2025 року, до 30 000 грн, для підлітків, з металевим корпусом, для дому, ультрабуки, для програміста, для графічного дизайну, з SSD-диском, з великим обсягом пам'яті, на Windows |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи, для навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Ширина | 355.6 мм см |
| Яскравість | 250nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 420 ₴










