Технологія друку - моделювання методом наплавлення (FDM/FFF), кількість друкуючих головок - 1, діаметр сопла - 0.4 мм, область побудови - 256 x 256 x 256 мм, матеріал для друку - PETG, PLA, TPU, ASA, PA, PC, ABS, PVA, PET, інтерфейси - Wi-Fi, Micro SD
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P1P |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Дисплей | Да |
| Інтерфейси | Micro SD, Wi-Fi |
| Кількість друкувальних головок | 1 |
| Максимальна рекомендована швидкість друку | 500 мм/сек |
| Матеріал для друку | PLA, TPU, PVA, PETG, PC, PA, ASA, ABS, PET |
| Мoдель | P1P |
| Зона побудови | 256 x 256 x 256 мм |
| Розміри | 389 х 389 х 457 мм |
| Рекомендована швидкість друку | 500 мм/сек |
| Сумісне ПЗ | Bambu Studio, cura, Prusaslicer, Superslicer |
| Країна виробництва | США |
| Технологія друку | моделювання методом наплавлення (FDM/FFF) |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 616 ₴

