Кавомашина Krups EA875E10 сама зробить для вас смачну свіжу ароматну каву або кавовий напій. Це автоматична модель з вбудованою кавомолкою від французького виробника. У розробці, виробництві та виготовленні кавоварок компанія дотримується найвищих стандартів якості. Одне натискання і еспресо, лунго, капучино, латте, латте макіато або ристретто готово! Krups Intuition Preference+ використовує фірмову технологію Quattro Force, інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління і 15 автоматичних програм з автоматичною системою очищення.
Отримання ідеального напою та контроль всіх етапів його приготування забезпечує спеціально розроблена фірмова технологія Quattro Force. Вбудована високоякісна кавомолка забезпечує швидке та якісне перемелювання зерен, зберігаючи при цьому аромат. Наступний етап — це правильне трамбування, після чого подається вода під оптимальним тиском. Така обробка гарантує збереження всього багатства смаку та оригінального аромату кожного сорту кави.
Високотехнологічна кавомолка в кавомашині Krups EA875E10 конічного типу має металеві жорна. Перевага даних жорен в тому, що не відбувається перегрівання металу, а значить кавові зерна не нагріваються. Це дозволяє зберегти справжній смак і аромат будь-якого сорту кави. Високоякісні матеріали жорен легко витримують інтенсивне використання кавомашини протягом довгих років. Регулюйте насиченість і концентрацію кави самостійно, використовуючи п'ять доступних режимів помелу.
Хочете приготувати каву по своєму смаку? Використовуйте легке налаштування параметрів за допомогою сенсорного управління на дисплеї. Ви зможете регулювати необхідний ступінь помелу, міцність напою, температуру подачі та кількість води в порції. За один цикл виходить одна або дві порції кавового напою за вашим бажанням. Є можливість скористатися однією з 24 автоматичних програм або створити 2 профілі, в яких можна зберегти до 7 індивідуальних рецептів. Щоб спростити використання додавайте кольорові індикатори улюбленій каві.
Багатофункціональна модель кавомашини Krups оснащена капучінотором із ручним панарелло, який дозволяє отримати чудову ніжну, стійку піну з молока для будь-якого кавово-молочного напою. У процесі збивання є можливість регулювання необхідної кількості піни та її щільності. Кофемашина обладнана зовнішньої дизайнерської скляною тарою для зберігання молока, ємність якої становить 600 мл. Автоматична система молока проста в експлуатації — дотримуйтеся порад на дисплеї та насолоджуйтеся неповторним смаком кавово-молочних напоїв.
Дана модель дозволяє максимально скоротити час на догляд і прибирання. Виробник розробив зручну автоматичну систему очищення, що включає цикл ополіскування. Завдяки цьому вам не потрібно буде очищати кавоварку вручну після використання. Мінімум часу на обслуговування — максимум часу для насолоди ароматною смачною кавою. Трохи нахилена форма, фронтальний доступ до контейнера з відходами та піддон для збору крапель запобігає витоку та полегшує очищення. Світловий червоний індикатор інформує про необхідність доливання води, додавання зерен або очищення відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krups |
| Країна виробник | Франція |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EA875E10 |
| Вага | 8.15 кг |
| Габарити | 44 х 40 х 28 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 15 бар |
| Ємність для засинання меленої кави | немає |
| Ємність для молока | Да |
| Місткість контейнера для зерен | 250 г |
| Кількість роздаткових груп | 2 |
| Комплектація | таблетки для очищення, 2 таблетки для очищення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | EA875E10 |
| Потужність | 1450 Вт Вт |
| Насадка для збивання піни | Да |
| Особливості | енергоощадний режим, індикація готовності до роботи, лічильник порцій |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | капучино, еспресо |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Резервуар для води | 3 л |
| Спосіб розміщення | окреміші, що |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для дому (бутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Функції | автоматичне очищення від накипу, автовимкнення, дисплей, подавання гарячої води |
| Колір | Неіржавка сталь |
- Ціна: 27 665 ₴










