Дисплей стандарту Full HD
15.6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю матриці 1920х1080 пікселів і LED-підсвічуванням забезпечує високу яскравість і чіткість зображення.
Продуктивність
Насолоджуйтесь улюбленими іграми та додатками завдяки високопродуктивному процесору Intel Core та швидкому накопичувачу.
Підтримка графіки високої роздільної здатності
Досягніть найвищої якості зображення, підключивши пристрій до телевізора або іншого монітора за допомогою роз'єму HDMI.
Висока швидкість передачі даних
Ноутбук обладнаний USB 3.2, що дозволяє обмінюватися даними з іншими пристроями зі швидкістю, яка в 10 разів перевищує швидкість інтерфейсів USB більш ранніх версій.
Вбудована веб-камера
Вбудована веб-камера забезпечує чітке відео, створюючи ефект повної присутності на веб-конференціях та в інтерактивних відеочатах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83A1006MRA |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Висота | 19.9 мм мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина | 235.8 мм |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 38 Втч мА/год |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х USB 3.2, Комбінований аудіороз'єм, HDMI, USB 3.2 Type-C, USB 2.0, LAN (RJ-45) |
| Кількість відсіків 2.5&ction; SATA для HDD/SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мoдель | V15 G4 IRU |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Поверхня екрана | матова |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3-4.5 ГГц) |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на Windows, 2023 роки, до 30 000 грн, ультрабуки, з SSD-диском, для підлітків, для дому, для графічного дизайну |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Ширина | 359.2 мм см |
- Ціна: 38 990 ₴








