Інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей
Легко обирайте улюблені напої завдяки сучасному сенсорному дисплею з кольоровими піктограмами, та налаштовуйте напій на свій смак.
Профілі користувачів
Насолоджуйтеся щоразу улюбленою кавою завдяки 4 профілям користувача, які зберігають ваші персоналізовані налаштування. Додатковий профіль гостя дозволяє вашим відвідувачам смакувати каву саме так, як їм це подобається, без зміни ваших налаштувань.
Технологія QuickStart
Насолоджуйтесь кавою швидше з невеликим часом очікування. Розпочинайте готувати напій одразу після включення кавомашини. За бажанням ця опція може бути вимкнена.
Тихіше заварювання кави з технологією SilentBrew
На 40%² тихіше розмелювання та заварювання кави з нашою інноваційною технологією SilentBrew, щоб ви могли більше насолоджуватися приготуванням ароматної кави.
З турботою про енергетичну систему
Активуйте енергоефективний режим для економного споживання електроенергії кавомашиною. Збережіть свій кавовий ритуал вдома і одночасно підтримуйте енергетику України.
Фільтр AquaClean
Захищає кавомашину від вапняного нальоту. Змінивши фільтр після нагадування кавомашини, Ви зможете насолоджуватися чистою та прозорою водою протягом приготування до 5000 чашок³ без потреби видаляти накип.
Готуйте ще смачнішу каву
Використовуйте лише оригінальні витратні матеріали Philips, щоб забезпечити максимальний термін служби та безпеку кавомашин Philips.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EP5547/90 |
| Вага | 8 кг |
| Габарити | 6 x 43, 24, 1 см, 3 x 37 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Тиск | 15 бар |
| Ємність для засинання меленої кави | Да |
| Ємність для молока | Да |
| Місткість контейнера для зерен | 275 г |
| Кількість роздаткових груп | 2 |
| Комплектація | кришка для зберігання lattego, мірна ложка, тестова смужка для перевірки жорсткості води, фільтр aquaclean |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Мoдель | Series 5500 EP 5547/90 |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | кава з льодом, еспресо, холодні напої, флет уайт, ристрето, молоко, лате макіато, лате, кава з молоком, кава лунго, кава crema, кава, капучино, гаряча вода, американо |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Спосіб розміщення | окреміші, що |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для дому (бутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий, мелений |
| Функції | вибір об'єму порції, дисплей, настроювання ступеня помелу, регулювання міцності кави, регулювання температури, регулювання температури кави |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 34 085 ₴










