Зустрічайте 65-дюймовий 4K UHD телевізор Toshiba 65QA2363DG - ідеальне поєднання вражаючої якості зображення та широких можливостей Smart TV.
Технології Toshiba TRU Resolution та TRU Micro Dimming покращують контрастність, плавність, деталізацію та забезпечують найвищу роздільну здатність незалежно від вмісту, який відтворюється на екрані.
Підтримка HDR дозволяє телевізору відображати значно ширший діапазон кольорів, контрастності та яскравості. Насолоджуйтесь чітким та яскравим зображенням з понад мільярдом кольорів та відтінків, помічайте кожну деталь в темних і світлих сценах.
Багата колірна гама та глибина кольору дає змогу отримати більш насичені, точні та реалістичні кольори - максимально наближені до тих, які бачить людське око.
Поринайте у світ об’ємного звуку та опиняйтесь у центрі подій, які відбуваються на телеекрані - телевізор оснащений двома стереодинаміками потужністю по 12 Вт, які працюють на основі технології Dolby Audio.
Підтримка Smart TV дозволяє переглядати контент на таких платформах, як Prime Video, Netflix, Youtube. Встановлюйте Wi-Fi з’єднання з мережею та отримуйте легкий доступ до улюблених стрімінгових сервісів, програм та ігор за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу Android та голосового асистента Google Assistant.
Поринайте у віртуальні світи без затримок та розмиття – у телевізорі передбачений спеціальний ігровий режим, який забезпечує плавну та захоплюючу гру у високій роздільній здатності.
Елегантний та витончений мінімалістичний дизайн телевізора Toshiba 65QA2363DG гармонійно доповнить будь-який простір та стане стильним акцентом вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Операційна система | Android |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (400x200мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Артикул | 65QA2363DG |
| Вага з підставкою | 17.3 кг |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діагональ екрана | 65" дюйм |
| Додатково | Amazon Prime Video, Netflix, Youtube.com |
| Інтерфейси під'єднання | Антенний, Аудіовихід, CI+, 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ-45 |
| Контрастність | 5000:1 |
| Мoдель | 65QA2363DG |
| потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Органи керування | Голосовий пошук, мультимедійний пульт |
| Підтримувані формати | MP3, MPEG, MPG, PNG, VOB, WAV, WMA, MP4, MKV, JPG, JPEG, FLV, dat, BMP, AVI, 3GP, MOV |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Розміри з підставкою | 1453 x 259 x 899 мм |
| Країна виробництва | Японія |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | з тюнером, для ігор, з інтернетом, на стіну, для супутникового ТВ, для PlayStation |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Atmos, Dolby Vision, HDR |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвітки | Direct LED |
| Тип телевізора | QLED - телевизор, Smart TV, с Wi-Fi, 4K-телевизоры |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2 |
- Ціна: 35 275 ₴




