Тип - чекодрукуючі, дискретність відліку - 2 г, 5 г, інтерфейси - RS-232, ethernet
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rongta Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KZVO-00116 |
| вбудований акумулятор | Немає |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дискретність відліку | 2 г, 5 г |
| Дублювальний індикатор | Да |
| Інтерфейси | ethernet, RS-232 |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Мoдель | RLS 1000С |
| Підсвітка екрана | Да |
| Межа зважування | 15 кг |
| Розмір платформи | 355 х 280 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | чекодрукувальні |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 929 ₴






