тип управління - сенсорне, тип кави для використання - зерновий, потужність - 1450 Вт, стоять окремо, Країна-виробник - Румунія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EXAM440.55 G |
| Вага | 9.7 кг |
| Габарити | 38.5 х 24.5 х 43 см |
| Гарантія, міс | 36 |
| Тиск | 19 бар |
| Місткість контейнера для зерен | 250 г |
| Мoдель | EXAM440.55 G |
| Потужність | 1450 Вт Вт |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Резервуар для води | 1.4 л |
| Спосіб розміщення | окреміші, що |
| Країна виробництва | Румунія |
| Сфера застосування | для дому (бутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Функції | автовимкнення, таймер, лічильник порцій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 105 ₴





