Intel Core i5, 12400, 6 ядер, 12 потоків, Частота, ГГц - 2.5, Частота Boost, ГГц - 4.4, Intel H610, GPU - вбудована, UHD Graphics 730, RAM - 32 ГБ, SSD - 480 GB, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x Нeadphone, 1 х Microphone, 1 x PS/2, 6 x USB 2.0, 3 x Audio, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 1 x RJ45, немає, PSU - 400 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 12400 |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | I5M32INTW.D6856 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Тип | Класичній |
| Зовнішні порти та роз'єми | 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x VGA, 1 x Нeadphone, 1 х Microphone, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, 3 x Audio, 6 x USB 2.0, 1 x RJ45 |
| Можливість кріплення VESA | Немає |
| Вбудована вебкамера | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота, мм | 320 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина, мм | 410 |
| Кардридер | Немає |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Мoдель | Advanced D6856 |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Модель корпусу | Vinga CS110B |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Об'єм SSD | 480 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження ЦП: BOX кулер |
| Підтримка Boost режиму | Да |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Дротова мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Виробник чипа відеокарти | Intel |
| Розташування блока живлення | верхнее |
| З підсвіткою | Немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сікет | 1700 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Україна |
| Також шукають | системні блоки, до 30000 грн, з Windows, до 25 000 грн |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Пристрої введення в комплекті | Немає |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.4 |
| Частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
| Ширина, мм | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 519 ₴




