Досліджуйте нескінченні сорти зерен із системою контейнерів для зерен, насолоджуйтеся кольоровоим 3,5-дюймовим сенсорним дисплеєм з насиченою анімацією та унікальною технологією запам'ятовування вашої кавової рутини.
Приготуйте молочні напої на основі кави з вершковою пінкою за допомогою технології LatteCrema Hot Technology.
- Система Bean Switch дозволяє легко перемикатися між бункерами для зерен.
- Технологія Bean Adapt легко адаптує рівень помелу, дозу кави та температуру настоювання до вибраних вами зерен.
- LatteCrema Hot автоматично забезпечує насичену гарячу молочну піну з функцією автоматичного очищення одним дотиком
- Інтуїтивно зрозумілий кольоровий дисплей 3,5"" із 16 напоями одним дотиком.
Головна фішка кавового автомата DeLonghi Rivelia EXAM 440.55.B – це присутність знімного бункера для зерен на 250 грам – системи Bean Switch. Таких герметичних ємностей у комплекті дві – одна з чорною, а інша – з білою кришкою, що дозволить легко міняти сировину для приготування. Це зручно, якщо в сім'ї є ті, хто любить гірший і кисліший смак або є фанати чорної кави та молочних напоїв.
У цій моделі використовуються звичні для бренду конічні жорна з металу з гнучким регулюванням ступеня помелу, є автоматичний капучинатор (система LatteCrema з глечиком і регулюванням щільності пінки), заварювальний блок, помпа на 19 бар і проточний 1450-ватний термо. За допомогою 3.5-дюймового сенсорного кольорового екрану і додаткових кнопок можна легко вибрати рецепт з великої кількості наявних автопрограм (16 варіантів) і гнучко налаштувати будь-який з напоїв під себе або створити нову рецептуру.
Окремо варто виділити стильний дизайн із скошеними кутами корпусу – він удостоєний нагород Red Dot та iF Design Award.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EXAM440.55 BG |
| Вага | 9.7 кг |
| Габарити | 38.5 х 24.5 х 43 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 19 бар |
| Ємність для засинання меленої кави | Да |
| Ємність для молока | Да |
| Місткість контейнера для зерен | 250 г |
| Кількість роздаткових груп | 2 |
| Комплектація | щітка для чищення, фільтр для води, тест-смужка визначення жорсткості води, мірна ложка |
| Мoдель | EXAM440.55 BG |
| Потужність | 1450 Вт Вт |
| Особливості | вбудована кавомолка, вбудований капучинатор, лічильник порцій |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Приготування еспресо | Да |
| Програмовані напої | кава, еспресо, флет уайт, лате макіато, капучино, американо, лате |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Резервуар для води | 1.4 л |
| Спосіб розміщення | окреміші, що |
| Країна виробництва | Румунія |
| Сфера застосування | для дому (бутові) |
| Тип кави, що використовується | зерновий |
| Функції | автовимкнення, вибір об'єму порції, настроювання на жорсткість води, настроювання ступеня помелу, регулювання міцності кави, регулювання температури кави, лічильник порцій, таймер |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 38 105 ₴










