
Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Enterprise M430f (3PZ55A)-Гарантія!
45 197 ₴
- Немає в наявності
- Код: 468945-01-KH
Можливості
Зручність у використанні та просте управління
Регулярне оновлення мікропрограми HP FutureSmart для розширення функціональних можливостей1 допомагає отримувати максимальну віддачу від ваших вкладень у систему друку протягом багатьох років.
HP Web Jetadmin забезпечує централізоване управління парком пристроїв та оптимізацію робочих процесів2.
З легкістю запускайте робочі процеси у всьому парку пристроїв завдяки одноманітному інтерфейсу користувача та інтуїтивно зрозумілим значкам, схожим на планшетні.
Швидке налаштування МФУ та просте управління його параметрами для максимальної ефективності.
Найбезпечніший друк HP3
Автоматична перевірка операційного коду (BIOS) при запуску та самостійне відновлення у разі порушення його цілісності.
Постійний моніторинг операцій, що виконуються в пам'яті, для виявлення та запобігання атак у режимі реального часу відповідно до стандартів безпеки, підтверджених сертифікатом Common Criteria4.
Автоматична перевірка мікропрограми під час запуску гарантує використання справжнього коду з цифровим підписом HP.
Перевірка вихідних підключень принтера дозволяє блокувати підозрілі запити та шкідливі програми.
Вбудований модуль безпеки HP Trusted Platform Module5 захистить ваші ключі, паролі, сертифікати та інші дані, які зберігаються на цьому МФУ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3PZ55A |
| Вага | 14.6 кг |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 550 аркушів |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.5 сек |
| Висота | 323 мм мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 390 мм |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Кількість лотків для подавання | 3 |
| Максимальна споживана потужність | 525 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 38 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 50 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Мішковий обсяг друку | 4800 стор |
| Мoдель | LaserJet Enterprise M430f |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Щільність паперу | 49 – 120 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Mac OS X v10.8, Mac OS X v10.10, Windows 10 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4, A5, A6 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с |
| Швидкість монохромного друку | 38 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | CF259A, CF259X |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 3 в 1, со сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Тип факса | чорно-білий |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 420 мм см |
- Ціна: 45 197 ₴




