-3%

Стіл підйомний гідравлічний Skiper SKT 1500 Profi (975720)-Гарантія!
44 704 ₴
43 363 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376065-01-KH
+380 (67) 397-92-78
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підіймальний стіл Skiper SKT, використовуються для підйому та зберігання вантажів в умовах складських і промислових приміщень, на СТО, в умовах логістичних центрів, на різних підприємствах.
- Конструкція з високоміцної сталі.
- Просте керування гідронасосом за допомогою педалі дає змогу вибрати необхідний рівень підйому.
- Широкі функції для переміщення вантажів, як на складах, так і у виробництві.
- Стіл обладнаний регульованим гідравлічним клапаном для контролю швидкості опускання.
- Пропускний клапан захищає насос від перевантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skiper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 975720 |
| Тип | механічні |
| Висота в складеному стані | 420 мм |
| Висота підіймання | 1 м |
| Гарантія, міс | 12 |
| Вантажність | 135 кг |
| Колеса | 150 х 50 мм |
| Мoдель | SKT 1500 Profi |
| Розмір платформи | 1220 х 610 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 363 ₴




