
Багатофункціональний пристрій Kyocera ECOSYS MA4000cix (1102Z43NL0)-Гарантія!
49 756 ₴
48 263 ₴
- Готово до відправки
- Код: 766173-01-KH
Kyocera ECOSYS MA4000cix — кольоровий компактний лазерний БФП, який виконує функції чотирьох пристроїв: кольорового принтера і сканера, а також копіра.
Високопродуктивний для свого класу пристроїв цей БФП має значну швидкість друку — 40 сторінок у хвилину формату А4 в режимі чорно-білого і кольорового друку. Роздільна здатність друку становить 1200 х 1200 dpi. Також наявна можливість двостороннього друку.
У базову комплектацію БФП входить автоподавач на 250 сторінок, а також двосторонній модуль друку і багатоцільовий лоток на 100 сторінок, який при необхідності може бути складний. Касета автоподачі дозволить працювати з папером щільністю від 50 до 120 г / м² і розміром до 216 × 356 міліметрів. Дуплексний друк передбачає носії від A5 формату до Legal з щільністю паперу до 120 г / м².
Кольорове копіювання виконується на швидкості 40 сторінки у хвилину формату А4. Швидкість монохромного копіювання становить 40 сторінок у хвилину з роздільною здатністю 1200 х 1200 dpi.
Управління БФП відбувається через сенсорний 7-дюймовий рідкокристалічний дисплей з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача меню.
Численні вбудовані функції дозволяють варіативно підключатися до персонального комп'ютера, мобільних апаратів або локальної мережі.
Надійний і продуктивний Kyocera ECOSYS MA4000cix відмінно підійде для роботи в підрозділах з регулярним використанням функцій БФП, як в кольорі, так і чорно-білому режимі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1102Z43NL0 |
| Вага | 39 кг |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 350 аркушів |
| Можливість розширення оперативної пам'яті до | 3072 МБ |
| Час виходу першої копії | 5.4 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.4 сек |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання, копіювання 2 на 1, копіювання 4 на 1, копіювання без полів, пропуск порожній сторінки |
| Додаткові функції під час друку | AirPrint, печать Mopria, Wi-Fi Direct, KYOCERA Mobile Print |
| Додаткові функції під час сканування | автоматичне двостороннє сканування, автоподання оригіналів, мережеве сканування на ПК, сканування на USB-накопичувач |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Кількість лотків для подавання | 2 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 40 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Мішковий обсяг друку | 100 000 стор |
| Мoдель | ECOSYS MA4000cix |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | Для офісу |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 7" |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 8.1, Windows 8, Windows 11, Windows, Windows 10 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5, Monarch, Letter, Legal, Executive, DL, Custom, C5, B5, A6, A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint, Mopria (Android) |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 40 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | TK-5380C, TK-5380K, TK-5380M, TK-5380Y |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також шукають | со сканером, 3 в 1 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1200 МГц |
- Ціна: 48 263 ₴



