Комп'ютер Vinga Advanced, з операційною системоб Windows 11 Home, демонструє приголомшливу потужність, функціональність і надійність. В ході виготовлення всіх його комплектуючих були використані кращі технології виробництва IT-обладнання.
Секрет швидкодії і стабільності роботи
Для оснащення моделі інженери компанії Vinga вибрали тільки такі пристрої, які ідеально поєднуються між собою. Їм вдалося сформувати ретельно збалансований апаратний комплекс, в якому кожна дрібна деталь сприяє досягненню загальної мети і додає свою дещицю в скарбничку продуктивності всього системного блоку.
Будь-який окремий компонент системи працює гранично ефективно і забезпечує максимальну злагодженість процесів при обробці великих масивів даних, в ході паралельного вирішення великої кількості складних завдань.
Стійкість до зносу і довговічність
У 99% випадків деталі цього системного блоку виходять з ладу значно пізніше того, як закінчиться гарантований термін безаварійної експлуатації. Настільки вражаючих результатів вдалося домогтися завдяки чітко вибудуваній схемі контролю якості, яка застосовується на кожному етапі виробництва.
Роботизована апаратура своєчасно виявляє на деталях навіть мінімальні відхилення від технологічних норм. Після випуску з конвеєра готові вироби піддаються багатовекторневому тестуванню. Примірники, які не відповідають встановленому переліку технічних характеристик, автоматично відсіваються в брак. Тому практично відсутня ймовірність потрапляння в збірку неякісних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 5700G |
| Чіпсет | AMD A520 |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R7M32INTWH.D8426 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC887/897 |
| Тип | Класичній |
| Зовнішні порти та роз'єми | 3 x Audio, 1 x RJ45, 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x USB 2.0, 1 х Microphone, 1 x Нeadphone, 1 x VGA, 1 x USB 3.0, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x DisplayPort |
| Можливість кріплення VESA | Немає |
| Вбудована вебкамера | Немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Висота, мм | 455 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина, мм | 365 |
| Додатково | вікно на бічній панелі, слот 2.5&ml; hdd/ssd, слот 3.5&54; hdd/ssd |
| Кардридер | Немає |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість слотів | 4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, скло |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Мoдель | Advanced D8426 |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Модель корпусу | Vinga Ghost |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Об'єм HDD | 2 TB |
| Об'єм SSD | 1 TB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження ЦП: стандартний кулер |
| Підтримка Boost режиму | Да |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Дротова мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Виробник чипа відеокарти | AMD |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| З підсвіткою | Немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 7 |
| Сікет | AM4 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Україна |
| Також шукають | з Windows, системні блоки, до 30000 грн |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | HDD, SSD |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Пристрої введення в комплекті | Немає |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.6 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 3.8 |
| Ширина, мм | 200 |
- Ціна: 38 169 ₴



