Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Операційна система | webOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| CPU | ARM Cortex-A75 |
| DDR | 1.5GB |
| Flash Memory | 8GB |
| GPU | IMG BXE4 |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (600x400 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Артикул | S85UHD25QWEB |
| Вага (без підставки) | 27.6 кг |
| Вага з підставкою | 28.4 кг |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрана | 85" дюйм |
| Додатково | Megogo, Netflix, Youtube.com |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x Супутниковий вхід, S/PDIF, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, 3 x HDMI |
| Контрастність | 5000:1 |
| Мoдель | S85UHD25QWEB |
| потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Підтримувані формати | TS, MKV, MOV, MP3, MP4, MPEG, MPG, OGG, PNG, VOB, JPEG, 3GP, JPG, ACC, AVI, BMP, dat, ETC, F4A, FLAC, JPE |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | ARM cortex CA75*2+CA55*2 |
| Розміри без підставки | 1889 х 1080 х 92 мм |
| Розміри з підставкою | 1889 х 1135 х 395 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | SECAM, PAL |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation, Для ігор, на стіну, з інтернетом, з тюнером |
| Технології поліпшення зображення | 4K Cinema HDR |
| Тип матриці | QLED |
| Тип телевізора | Smart TV, с Wi-Fi, 4K-телевизоры |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S, цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 765 ₴










