Гібридний сонячний інвертор DEYE SUN-5K-SG03LP1 – це інвертор, призначений для організації безперебійного живлення у невеликих будинках та на дачах, а також для економії електроенергії за допомогою сонячних панелей. Має на борту 2 MPPT контролери, що дозволяє підключати до нього сонячні панелі двох площин і живити будинок або резервувати надлишки в АКБ. Має окремий вхід для підключення генератора.
Особливості інвертора DEYE SUN-5K-SG03LP1:
- Колірний сенсорний LCD
- Захист IP65
- Максимально 16 шт паралельно on-grid та off-grid
- Підтримка кількох батарей паралельно
- Максимальний струм заряду/розряду 120 А
- 6 періодів часу для заряджання/розряджання акумулятора
- Підтримка дизель-генератора
Захист
- Від короткого замикання
- Від перевантажень
- Від перегрівання
- Від переполюсовання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SUN-5K-SG03LP1-EU |
| Вага | 32 кг |
| Захист від | коротке замикання, низька напруга |
| Габарити | 680 x 420 x 233 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Діапазон вхідної напруги (MPPT) | 155 - 280 В |
| Діапазон робочих температур | 0- +50 °C |
| Кількість MPP трекерів | 2 |
| Максимальна сила струму | 120 А |
| Максимальна ефективність (ККД) | 97.6% |
| Мoдель | SUN-5K-SG03LP1-EU WiFi |
| Потужність інвертора (активна) | 5 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Охолодження | конвекція |
| Під'єднання до мережі | 1 фаза |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип інвертора | гібридний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 706 ₴










