Переваги продукту
• Готовий до використання миттєво, встановлення займе лише 15 хвилин.
• Високоякісне апаратне та програмне забезпечення, ретельно продумане до деталей.
• Закритий корпус для друку високотемпературних філаментів.
• Можливість друку з використанням AMS до 16 кольорів.
• Прискорення до 20000 мм/с², друкує модель “benchy” за 18 хвилин.
• Вбудована камера для віддаленого моніторингу та створення таймлапсів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambu Lab |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P1S Combo |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Дисплей | сенсорний РК дисплей |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Кількість друкувальних головок | 1 |
| Максимальна рекомендована швидкість друку | 600 мм/сек |
| Матеріал для друку | TPU, PLA-пластик, PLA-CF, PETG, CR-carbon, ABS, PETG-CF |
| Мoдель | P1S Combo |
| Зона побудови | 256 x 256 x 256 мм |
| Розміри | 358 x 374 x 498 мм |
| Сумісне ПЗ | cura, Simplify3D, Prusaslicer, Creality Print |
| Країна виробництва | США |
| Технологія друку | метод послідовного наплавлення (FDM) |
| Типи файлів | .obj, .STL, AMF |
| Товщина шару | 0.1 - 0.35 мм |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 410 ₴





