Готовий упоратися з усіма вашими робочими задачами
Впорайтеся з багатозадачною роботою в умовах дефіциту часу за допомогою процесора AMD Ryzen™ з ідеальним поєднанням продуктивності, енергоспоживання та доступної ціни.
Інтернет без ризику
HP Sure Click захистить ваш комп’ютер від сайтів і вкладень PDF або Microsoft Office, які відкриваються в режимі «Лише читання» та заражені вірусами, програмами з вимогою викупу або іншим зловмисним ПЗ. Цю технологію інтегровано на апаратному рівні.
HP Sure Sense
Зловмисне програмне забезпечення розвивається швидше, ніж традиційні антивірусні рішення. Захистити ваш ПК від нових атак допоможе HP Sure Sense – система, що поєднує аналіз поведінки та передові технології штучного інтелекту.
Швидке керування ІТ-інфраструктурою
Скористайтеся набором інструментів HP Manageability Integration Kit, щоб скоротити час простою та зменшити загальну вартість володіння комп'ютерами HP. Це рішення допомагає пришвидшити створення образів і спростити рутинне керування оновленнями обладнання, BIOS, безпеки та програмного забезпечення.
Починайте працювати швидко!
Швидко починайте працювати на ноутбуку завдяки підключеному режиму очікування та активуйте пристрій після режиму сну за допомогою датчика відбитків пальців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B9ZH9ET |
| Аудіосистема | Poly Studio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Відеокарта | AMD Radeon 780M |
| Висота | 17 мм мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 251 мм |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 56 Втч мА/год |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, HDMI 2.1, LAN (RJ-45), Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мoдель | Probook 4 G1a |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 48 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Особливості | українська клавіатура, сканер відбитків пальців, гніздо для замка Kensington, TPM-модуль, підсвічування клавіатури |
| Поверхня екрана | антивідблискове покриття |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 250 (3.3 - 5.1 ГГц) |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | 2025 року, з металевим корпусом, з великим екраном, з великим обсягом пам'яті, на Ryzen, з SSD-диском, на Windows, на AMD, дорогі, для дому, для графічного дизайну |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | бізнес, для роботи та навчання |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Ширина | 359.4 мм см |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 99 437 ₴







