
Двигун для дрона Emax ECO II 3115А 900KV упаковка 128шт. (0101096073)-Гарантія!
120 422 ₴
- Немає в наявності
- Код: 813735-01-KH
+380 (67) 397-92-78
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
KV - 900, Діаметр статора - 31 мм, Висота статора - 15 мм, Діаметр валу - 5 мм, Максимальна потужність - 2120 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EMAX |
| Користувальницькі характеристики | |
| KV | 900 |
| Артикул | 0101096073 |
| Вага | 105 г |
| Висота статора | 15 мм |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр вала | 5 мм |
| Діаметр статора | 31 мм |
| Кріплення двигуна | 19x19 мм |
| Максимальна потужність | 2120 Вт Вт |
| Мoдель | ECO II 3115А 900KV паковання 128 шт. |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 422 ₴








